ДПА математика 17 завдання (5-8 варіанти) 9 клас

Завдання 17 варіант 5: З міста А в місто В виїхав велосипедист. Через 3 години у тому самому напрямку з міста А виїхав мотоцикліст і прибув у місто В одночасно з велосипедистом. Знайдіть швидкість велосипедиста, якщо вона менша за швидкість мотоцикліста на 45 км/год, а відстань між містами дорівнює 60 км.

Завдання 17 варіант 6: Два автомобілі одночасно виїхали з одного міста в друге. Швидкість першого була на 10 км/год більшою за швидкість другого, і тому він витратив на весь шлях на 1 годину менше, ніж другий. Знайдіть швидкість кожного з автомобілів, якщо відстань між містами 560 км.

Завдання 17 варіант 7: Потяг, який затримався на 1 год, ліквідував запізнення на перегоні завдовжки 300 км, збільшивши швидкість на 10 км/год. Знайдіть, за який час потяг мав проїхати цей перегін з початковою швидкістю.

Завдання 17 варіант 8: Щоб ліквідувати запізнення на 1 год, потяг на перегоні завдовжки 450 км збільшив швидкість на 5 км/год порівняно із запланованою швидкістю. З якою швидкістю мав їхати потяг?

ДПА математика 17 завдання (5-8 варіанти) 9 клас

Вводимо невідому змінну, Виражаємо умову через один із параметрів: відстань, час чи швидкість і складаємо рівняння.

ДПА математика 17 завдання (5-8 варіанти) 9 клас

Всі завдання ДПА з математики